Pomoc w organizacji pracy warsztatu samochodowego

W dzisiejszych czasach warsztaty samochodowe są działalnością bardzo obleganą przez potencjalnych klientów, z powodu coraz to większej liczby pojazdów na świecie. Każda osoba posiada przynajmniej jeden samochód, miejski terenowy czy sportowy, dodatkowo nabywców tego transportu z roku na rok dynamicznie przybywa. Usługi związane z naprawą mechaniczną bądź blacharską pojazdów czy konserwacją prowadzone są z wykorzystaniem odpowiednich maszyn, urządzeń, pomieszczeń i narzędzi. System pozwoli zmienić podejście co do planowania pracy wewnątrz firmy serwisu samochodowego. Unowocześnij z nami własną firmę.

Śledź na bieżąco aktualne zlecenia serwisowe i planuj kolejne naprawy
Ułatwienie prowadzenia własnej działalności jest bardzo ważne. System wspomaga zarządzanie i funkcjonowanie warsztatu samochodowego oraz umożliwia wprowadzanie nowych zleceń oraz zarządzanie nimi. Pewnie często szukasz historii napraw pojazdów, które już Ciebie odwiedziły. System usprawniający prowadzenie warsztatu samochodowego pozwala na wprowadzenie numeru rejestracyjnego pojazdu klienta, a historia napraw odnajdzie się sama.

Pozwól pomóc zarządzać czasem swoich pracowników w warsztacie samochodowym, wykorzystaj w pełni ich potencjał oraz zorganizuj pracę w taki sposób aby całkowicie wykorzystać narzędzia i urządzenia dostępne w warsztacie.

Kieruj warsztatem samochodowym w łatwy i szybki sposób
System prezentowany przez nas posiada rozbudowane menu i funkcje, a zarazem cechuje go łatwość w użytkowaniu i funkcjonalność. Warto wspomnieć, że system nie ma ograniczenia użytkowników, a więc z programu dla warsztatów może korzystać nieograniczona liczba pracowników. Masz możliwość zarejestrowania do systemu każdego z mechaników i śledzenia ich postępów w pracy.

Zbuduj profesjonalny wizerunek swojej firmy i obsługuj klientów szybko i bezproblemowo. Zarządzaj i dbaj o naprawy samochodów. System oparty jest o responsywną stronę internetową dobrze prosperującą na każdym rodzaju rozdzielczości dowolnego ekranie. Nie ważne czy używasz laptopa, tabletu czy telefonu komórkowego, system zawsze jest w zasięgu ręki. Oprogramowanie jest proste i szybkie w procesie konfiguracji, nie wymaga  specjalistycznej wiedzy. Jesteśmy pewni, że każdy sobie poradzi z jego obsługą. Mają Państwo możliwość indywidualnego ustalania cen pakietów firmowych.

Nasza firma zapewnia bezpieczne przechowywanie ważnych danych klientów i magazynowych na serwerach zewnętrznych. Świadczymy pomoc techniczną na każdym etapie realizacji wdrożenia systemu.