Strona głównaFleetNet Car sharing system

System FleetNet

 
 
 

Kompleksowe oprogramowanie dla carsharingu

 
Oprogramowanie FleetNet jest systemem kompleksowej obsługi wypożyczalni pojazdów carsharing. Rozbudowana struktura daje wiele możliwości zastosowań oraz spełnia szereg funkcji zapewniających prawidłowe działanie, bezobsługowość oraz pełne bezpieczeństwo. Prostota oraz przejrzystość użytkowania sprawia, że korzystanie z systemu nie sprawi najmniejszego problemu nawet osobom nie mającym styczności z nowoczesnymi technologiami.
 
Kontakt
FleetNet - carsharing system
CARSHARING SYSTEM

Wszystkie pojazdy

Nasze urządzenia są kompatybilne ze wszystkimi dostępnymi na rynku rodzajami pojazdów wyposażonymi w centralny zamek.

Płatności

Płatności za wynajem mogą być obsługiwane zarówno automatycznie za pomocą karty płatniczej jak i ręcznie przez pracownika.

Otwarcie pojazdu

Samochód jest połączony z systemem dlatego wynajem pojazdu może być realizowana za pomocą telefonu lub karty zbliżeniowej przez całą dobę.

Uniwersalność

Dzięki modułowości oprogramowania oraz wykorzystania najnowszych technologi system może być łatwo rozbudowywany i dopasowywany.

Aplikacja mobilna FleetNet - carsharing system
Aplikacja mobilna FleetNet
 

Aplikacja internetowa

Umożliwia rejestrację przeprowadzaną w 3 wygodnych krokach w celu zwiększenia konwersji, zarządzanie kontem, rezerwację auta, zgłoszenie reklamacji oraz pobranie faktury.

Aplikacja mobilna

Dzięki niej rezerwacja auta znajdującego się w pobliżu zajmuje kilka sekund. Aplikacja pracuje na telefonach z systemami: Android, IOS, Windows Phone

Panel administracyjny

Intuicyjny wygląd ułatwia kontrolę pracy platformy car sharingowej. Pozwala na zarządzanie flotą, rozliczeniami, klientami oraz analizę.

Urządzenie w pojeździe

Umożliwia lokalizację pojazdów, opłacanie parkingów, przeliczanie kwoty najmu, informowanie o problemach z pojazdem oraz pełni funkcje antywłamaniową i antykradzieżową.

Aplikacja administracyjna

 
 
 
Panel administracyjny FleetNet
Panel administracyjny FleetNet
 

Panel administracyjny FleetNet to przejrzyste narzędzie pozwalające administratorowi nie tylko na zarządzanie całym systemem, ale również na podział pracy pomiędzy członków zespołu pracującego nad projektem.

Panel pozawala na szybką reakcję w razie nieprawidłowości w funkcjonowaniu systemu, namierzanie oraz zarządzanie samochodami, kontrolę wydatków i zysków, zarządzanie rejestracją użytkowników a także ocenę funkcjonowania systemu na podstawie przejrzystych i funkcjonalnych wykresów. Dzięki zawarciu wszystkich informacji na temat klientów oraz samochodów w czytelnych tabelach, umożliwiających wyszukiwanie i filtrowanie danych, administrator ma możliwość uzyskania potrzebnych mu w danym momencie informacji w bardzo krótkim czasie.

Osoba posiadająca najwyższe uprawnienia może udostępniać różnego rodzaju funkcje pracownikom, którzy potrzebują danych elementów w codziennej pracy – ułatwia to poszczególnym osobom poruszanie się po systemie, który w razie potrzeby może zostać ograniczony do niezbędnych zakładek lub rozszerzony o dodatkowe funkcjonalności.

 • monitoring pojazdów
 • reagowanie na zgłaszane przez system ostrzeżenia
 • kontakt z kierowcami wynajmującymi pojazdy
 • zarządzanie flotą pojazdów
 • kalendarz rezerwacji
 • obsługa powiadomień
 • weryfikacja użytkowników
 • zarządzanie cenami i rabatami
 • generowanie statystyk i zestawień
 • zarządzanie usterkami i naprawami
 • generowanie i obsługa faktur
 • zarządzanie notatkami
 • monitoring działania poszczególnych usług
 • zarządzanie klientami (CRM)
 • obsługa Marketing Automation
 • zarządzanie zadaniami
 • modyfikacja uprawnień pracowników
 • kontrola kart paliwowych i tankowań

Proces wynajmu

 
 
 
1. Zarejestruj się i pobierz aplikację mobilną na telefon
Proces rejestracji jest prosty i szybki – kilka kroków wystarczy, aby móc w pełni korzystać z systemu. Aplikacja mobilna, dostępna na system Android oraz iOS sprawia, że korzystanie z platformy carsharingowej jest proste i bardzo intuicyjne.
2. Znajdź auto blisko Ciebie i zarezerwuj
Dzięki aplikacji mobilnej znalezienie samochodu w pobliżu jest proste i szybkie. Umożliwia zarezerwowanie auta szybko i z dowolnej lokalizacji. Zarejestrowany użytkownik dokonuje rezerwacji przy pomocy jednego kliknięcia na czas dojścia do pojazdu.
3. Otwórz auto za pomocą aplikacji i ruszaj w drogę!
W chwili dotarcia do zarezerwowanego samochodu, aplikacja mobilna umożliwia kierowcy automatyczne otwarcie pojazdu i rozpoczęcie podróży. Od tego momentu zostaje naliczana opłata za wynajem auta. Otwarcie pojazdu jest możliwe również za pomocą karty zbliżeniowej!
4. Zaparkuj w dowolnej lokalizacji
Zaparkuj pojazd w wybranej przez siebie lokalizacji lub wskazanym miejscu i zamknij pojazd za pomocą aplikacji. Opłata za przejazd zostaje pobrana automatycznie z karty płatniczej użytkownika a faktura zostanie wysłana drogą elektroniczną.
Oprogramowanie FleetNet Carsharing
Oprogramowanie carsharingowe FleetNet
5000Roczne oszczędności użytkownika carsharingu
537Usług carsharingu na terenie Niemiec
8000000Użytkowników carsharingu na całym świecie

Nasz serwis korzysta z plików cookies. Jeśli nie blokujesz tych plików, to wyrażasz zgodę na ich użycie.